Finanse i bankowość

Pierwsza strona
Grafika, reklama Turystyka i sport Gastronomia Finanse i bankowość Internet i multimedia Szkolenia i nauka
Firma i narzędzia Samochody i urządzenia Usługi i inne Fotografia i elektronika
https: : zdjęcie
Nasza platforma internetowa umożliwia rozpoczęcie działalności na międzynarodowym rynku walutowym Forex. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na najwyższym poziomie i dostęp do najlepszego rynku transakcji finansowych. Sprawdź, jak wyjątkowa jest nasza platforma - zapoznaj się z naszą stroną internetową.
www.doradcapodatkowy-sobieraj.com : zdjęcie
Biuro rachunkowe zlokalizowane w Poznaniu zaprasza do skorzystania z szerokiego pakietu usług - pełna obsługa kadrowo-płacowa i nie tylko. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, które zdają sobie sprawę z tego, jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa jest uporządkowana księgowość. Decydując się na współpracę z nami wybierasz partnera, przed którym obsługa kadrowo-płacowa nie ma tajemnic. Gwarantujemy, że oferujemy najlepsze stawki i nowoczesne formy komunikacji, których nie znajdziesz w żadnym innym biurze.
edoradca.pl : zdjęcie
Trwa ostatni nabór wniosków w ramach projektu 4.3 POIG – Kredyt technologiczny, prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Premia technologiczna to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców – dzięki niej mogą spłacić część kredytu technologicznego, który przeznaczyli na wdrożenie i zakup nowych technologii. Intensywność wsparcia może wynieść do 70% kwalifikowanych kosztów, a maksymalna dotacja to 4 mln zł. Konsultanci EDORADCA pozyskali już dofinansowanie dla 30 projektów.
www.spolkesprzedam.pl : zdjęcie
Skorzystanie z naszych usług to możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w przeciągu zaledwie 24 godzin, co jest terminem znacznie krótszym aniżeli procedury samodzielnej rejestracji firmy. Sprzedam spółkę z historią - to nasza oferta dla osób, które zainteresowane są nabyciem podmiotu z obrotami w przeszłości. Beger zaprasza do współpracy.
https: : zdjęcie
Jeszcze przed podpisaniem samej umowy, warto zdawać sobie sprawę, w jaki typ dzierżawy się angażujemy. Wyróżniamy bowiem jej dwa rodzaje - leasing operacyjny i finansowy, różniące się tym, po czyjej stronie leży odpowiedzialność za zmniejszającą się wartość użytkowanego produktu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.arval.pl/.
www.adwokat-zory.com : zdjęcie
W naszej Kancelarii swoje usługi świadczy prawnik Jacek Wyleżuch! Siedziba naszej firmy znajduje się w Żorach, więc jeśli masz jakiś problem, związany z prawem - możesz odwiedzić nas właśnie tutaj! Preferujemy zarówno dziedziny związane z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym. Zapraszamy do współpracy.
..::: Copyrights by www.dwojka-popieram.org.pl - 2018 :::..