Finanse i bankowość

Pierwsza strona
Grafika, reklama Turystyka i sport Gastronomia Finanse i bankowość Internet i multimedia Szkolenia i nauka
Firma i narzędzia Samochody i urządzenia Usługi i inne Fotografia i elektronika
https: : zdjęcie
Nasza platforma internetowa umożliwia rozpoczęcie działalności na międzynarodowym rynku walutowym Forex. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na najwyższym poziomie i dostęp do najlepszego rynku transakcji finansowych. Sprawdź, jak wyjątkowa jest nasza platforma - zapoznaj się z naszą stroną internetową.
https: : zdjęcie
Trwa ostatni nabór wniosków w ramach projektu 4.3 POIG – Kredyt technologiczny, prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Premia technologiczna to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców – dzięki niej mogą spłacić część kredytu technologicznego, który przeznaczyli na wdrożenie i zakup nowych technologii. Intensywność wsparcia może wynieść do 70% kwalifikowanych kosztów, a maksymalna dotacja to 4 mln zł. Konsultanci EDORADCA pozyskali już dofinansowanie dla 30 projektów.
www.spolkesprzedam.pl : zdjęcie
Skorzystanie z naszych usług to możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w przeciągu zaledwie 24 godzin, co jest terminem znacznie krótszym aniżeli procedury samodzielnej rejestracji firmy. Sprzedam spółkę z historią - to nasza oferta dla osób, które zainteresowane są nabyciem podmiotu z obrotami w przeszłości. Beger zaprasza do współpracy.
https: : zdjęcie
Jeszcze przed podpisaniem samej umowy, warto zdawać sobie sprawę, w jaki typ dzierżawy się angażujemy. Wyróżniamy bowiem jej dwa rodzaje - leasing operacyjny i finansowy, różniące się tym, po czyjej stronie leży odpowiedzialność za zmniejszającą się wartość użytkowanego produktu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.arval.pl/.
www.em-port.pl : zdjęcie
Szukasz profesjonalistów zajmujących się importem towarów z Chin? Doskonale trafiłeś! Nasza firma działa sprawnie i rzetelnie. Od lat współpracujemy z największymi azjatyckimi koncernami, dzięki czemu dostarczamy do kraju zabawki, odzież, tekstylia, obuwie, artykuły biurowe, szkolne i sportowe oraz wiele innych towarów.
nexlink.pl : zdjęcie
Jeżeli dział rachunkowy swojej firmy chciałbyś powierzyć w ręce profesjonalistów, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, a także doradztwo podatkowe i pomoc w dopełnianiu formalności administracyjnych.
www.taxmed.com.pl : zdjęcie
Jeżeli tym, czego szukasz jest doświadczone biuro rachunkowe w okolicach warszawskiego Żoliborza - skontaktuj się z nami. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, stąd jesteśmy przekonani, że nie zawiedziemy również Twoich oczekiwań. Zajmujemy się m.in. ryczałtem ewidencyjnym, cz księgowością uproszczoną.
www.biurowirtualnewarszawa.pl : zdjęcie
Jesteśmy firmą, która powstała, aby służyć przedsiębiorcom. Specjalnie dla Państwa oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to miasto, w którym mamy swoją działalność. To tutaj również funkcjonuje nasza sala do spotkań biznesowych, z której mogą korzystać nasi klienci. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, w skład której wchodzi nie tylko adres dla firmy, ale również sprzedaż spółek prawa handlowego, czy wynajem sali konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji i ceną.
..::: Copyrights by www.dwojka-popieram.org.pl - 2019 :::..