Finanse i bankowość

Pierwsza strona
Grafika, reklama Turystyka i sport Gastronomia Finanse i bankowość Internet i multimedia Szkolenia i nauka
Firma i narzędzia Samochody i urządzenia Usługi i inne Fotografia i elektronika
https: : zdjęcie
Nasza platforma internetowa umożliwia rozpoczęcie działalności na międzynarodowym rynku walutowym Forex. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na najwyższym poziomie i dostęp do najlepszego rynku transakcji finansowych. Sprawdź, jak wyjątkowa jest nasza platforma - zapoznaj się z naszą stroną internetową.
https: : zdjęcie
Trwa ostatni nabór wniosków w ramach projektu 4.3 POIG – Kredyt technologiczny, prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Premia technologiczna to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców – dzięki niej mogą spłacić część kredytu technologicznego, który przeznaczyli na wdrożenie i zakup nowych technologii. Intensywność wsparcia może wynieść do 70% kwalifikowanych kosztów, a maksymalna dotacja to 4 mln zł. Konsultanci EDORADCA pozyskali już dofinansowanie dla 30 projektów.
www.spolkesprzedam.pl : zdjęcie
Skorzystanie z naszych usług to możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w przeciągu zaledwie 24 godzin, co jest terminem znacznie krótszym aniżeli procedury samodzielnej rejestracji firmy. Sprzedam spółkę z historią - to nasza oferta dla osób, które zainteresowane są nabyciem podmiotu z obrotami w przeszłości. Beger zaprasza do współpracy.
https: : zdjęcie
Jeszcze przed podpisaniem samej umowy, warto zdawać sobie sprawę, w jaki typ dzierżawy się angażujemy. Wyróżniamy bowiem jej dwa rodzaje - leasing operacyjny i finansowy, różniące się tym, po czyjej stronie leży odpowiedzialność za zmniejszającą się wartość użytkowanego produktu. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.arval.pl/.
www.em-port.pl : zdjęcie
Szukasz profesjonalistów zajmujących się importem towarów z Chin? Doskonale trafiłeś! Nasza firma działa sprawnie i rzetelnie. Od lat współpracujemy z największymi azjatyckimi koncernami, dzięki czemu dostarczamy do kraju zabawki, odzież, tekstylia, obuwie, artykuły biurowe, szkolne i sportowe oraz wiele innych towarów.
www.taxmed.com.pl : zdjęcie
Jeżeli tym, czego szukasz jest doświadczone biuro rachunkowe w okolicach warszawskiego Żoliborza - skontaktuj się z nami. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, stąd jesteśmy przekonani, że nie zawiedziemy również Twoich oczekiwań. Zajmujemy się m.in. ryczałtem ewidencyjnym, cz księgowością uproszczoną.
https: : zdjęcie
Jesteśmy firmą, która powstała, aby służyć przedsiębiorcom. Specjalnie dla Państwa oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to miasto, w którym mamy swoją działalność. To tutaj również funkcjonuje nasza sala do spotkań biznesowych, z której mogą korzystać nasi klienci. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, w skład której wchodzi nie tylko adres dla firmy, ale również sprzedaż spółek prawa handlowego, czy wynajem sali konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji i ceną.
https: : zdjęcie
Jeśli chcesz wydostać się z zadłużeń powstałych w wyniku zaciągania różnego rodzaju pożyczek, to jest na to sposób. Kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek możesz otrzymać nawet jeśli nie masz wysokich dochodów. Takie rozwiązanie umożliwi Ci rozłożenie dużej kwoty pożyczki na kilka mniejszych, dzięki temu będzie Ci je łatwiej uregulować.
www.perfectlingua.pl : zdjęcie
Biuro tłumaczeń Perfect Lingua to błyskawiczny, rzetelny tłumacz przysięgły języka angielskiego. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej oraz do sprawdzenia z naszej oferty, która jest niezwykle prosta i przejrzysta. Zachęcamy do wyboru naszej firmy - znakomitego tłumacza, który biegle włada wieloma językami świata. Prowadzimy również kursy oraz naukę języków obcych.
..::: Copyrights by www.dwojka-popieram.org.pl - 2019 :::..