Finanse i bankowość

Pierwsza strona
Grafika, reklama Turystyka i sport Gastronomia Finanse i bankowość Internet i multimedia Szkolenia i nauka
Firma i narzędzia Samochody i urządzenia Usługi i inne Fotografia i elektronika
https: : zdjęcie
Nasza platforma internetowa umożliwia rozpoczęcie działalności na międzynarodowym rynku walutowym Forex. Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zapewnić współpracę na najwyższym poziomie i dostęp do najlepszego rynku transakcji finansowych. Sprawdź, jak wyjątkowa jest nasza platforma - zapoznaj się z naszą stroną internetową.
https: : zdjęcie
Trwa ostatni nabór wniosków w ramach projektu 4.3 POIG – Kredyt technologiczny, prowadzonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Premia technologiczna to szansa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców – dzięki niej mogą spłacić część kredytu technologicznego, który przeznaczyli na wdrożenie i zakup nowych technologii. Intensywność wsparcia może wynieść do 70% kwalifikowanych kosztów, a maksymalna dotacja to 4 mln zł. Konsultanci EDORADCA pozyskali już dofinansowanie dla 30 projektów.
www.spolkesprzedam.pl : zdjęcie
Skorzystanie z naszych usług to możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w przeciągu zaledwie 24 godzin, co jest terminem znacznie krótszym aniżeli procedury samodzielnej rejestracji firmy. Sprzedam spółkę z historią - to nasza oferta dla osób, które zainteresowane są nabyciem podmiotu z obrotami w przeszłości. Beger zaprasza do współpracy.
www.em-port.pl : zdjęcie
Szukasz profesjonalistów zajmujących się importem towarów z Chin? Doskonale trafiłeś! Nasza firma działa sprawnie i rzetelnie. Od lat współpracujemy z największymi azjatyckimi koncernami, dzięki czemu dostarczamy do kraju zabawki, odzież, tekstylia, obuwie, artykuły biurowe, szkolne i sportowe oraz wiele innych towarów.
https: : zdjęcie
Jesteśmy firmą, która powstała, aby służyć przedsiębiorcom. Specjalnie dla Państwa oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to miasto, w którym mamy swoją działalność. To tutaj również funkcjonuje nasza sala do spotkań biznesowych, z której mogą korzystać nasi klienci. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, w skład której wchodzi nie tylko adres dla firmy, ale również sprzedaż spółek prawa handlowego, czy wynajem sali konferencyjnej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z propozycji i ceną.
https: : zdjęcie
Jeśli chcesz wydostać się z zadłużeń powstałych w wyniku zaciągania różnego rodzaju pożyczek, to jest na to sposób. Kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek możesz otrzymać nawet jeśli nie masz wysokich dochodów. Takie rozwiązanie umożliwi Ci rozłożenie dużej kwoty pożyczki na kilka mniejszych, dzięki temu będzie Ci je łatwiej uregulować.
https: : zdjęcie
Postaw na solidne usługi firmy ABCGO! - sprawdzone przez klientów z różnych branży. Nasze biuro księgowe to nie tylko prowadzenie ksiąg czy uregulowanie podatków - świadczymy doradztwo związane z minimalizacją kosztów działania przedsiębiorstwa. Sporządzimy dla Ciebie raporty i plany na przyszłość pomagające lepiej przygotować się na kryzysy i racjonalnie planować wydatki.
www.centrumincorpore.pl : zdjęcie
Pomoc centrum skierowana jest zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych mających różnorodne problemy. In Corpore to poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej pomagająca w przypadku trudności szkolnych, w nauce języków, zaburzeniach mowy i zmysłów, ale także wspierająca lepsze wykorzystanie swojego potencjału i talentów. Zespół lekarzy medycyny, logopedów, terapeutów i specjalistów od rehabilitacji stosuje holistyczne podejście, wykorzystując różne terapie i metody pomocy.
https: : zdjęcie
Posiadamy Centrum Usług Wspólnych. W ramach naszej działalności obsługujemy cały cykl życia produktu - CUW/SSC, przy tym oceniamy przygotowania studium opłacalności projektu, a także podejmujemy się projektowania i realizacji wdrożeń. Jesteśmy nastawieni na osiąganie celów biznesowych. Wspieramy naszych Klientów na każdym kroku.
https: : zdjęcie
Nasze Centrum wprowadziło do swojego planu program leczenia trening zdrowotny, którego zadaniem jest podniesienie poziomu sprawności fizycznej pacjenta. Zalecony rodzaj aktywności przebiega pod okiem fizjoterapeuty, usprawniając pracę mięśni oraz narządów wewnętrznych. Zrównoważone ćwiczenia mogą pomóc między innymi złagodzić ból pourazowy, zniwelować działanie stresu oraz pobudzić metabolizm.
www.kantorpark.pl : zdjęcie
Jeżeli niezbędny jest Ci bezpieczny i pewny kantor, Poznań jest miastem dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego kantoru wymiany walut i całej Galerii Zdrój. Kantor wymiany walut to tylko drobny procent naszej szerokiej oferty dostosowanej do potrzeb wszystkich odwiedzających stolicę Wielkopolski.
www.dive-group.com : zdjęcie
W obecnych czasach istnieje wiele możliwości na weryfikację skuteczności i zaangażowania swoich pracowników. Jedną z nich jest tzw. mystery shopper, czyi tajemniczy klient, który ma na celu zbadanie jakości świadczonych usług w danej firmie. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Dive Group, do której serdecznie zapraszamy.
..::: Copyrights by www.dwojka-popieram.org.pl - 2019 :::..